O mém snu

Rozhodla jsem se, že si splním svůj největší životní sen – CESTOVAT a MALOVAT SVÉ ZÁŽITKY.

Dnešní doba je taková, že není téměř žádných překážek pro zdravého člověka, který má touhu a odvahu podívat se kamkoliv, může se učit cizí jazyky a přivydělávat si během svých cest prací.

Mně touha, odvaha a odhodlání k tomu, abych se dostala za hranice své země nechybí. Ovšem je to především fyzické zdraví, které přede mne momentálně staví zeď. Vzhledem k mému rozsáhlému postižení, kdy jsem zcela odkázána na invalidní vozík, mám problémy s koordinací rukou a artikulací slov, není v mých možnostech si vydělat a našetřit dostatek peněz, abych své sny mohla uskutečnit.

V budoucnu bych ráda využila nabídky crowfundingových služeb a zkusila zde štěstí. Z finančích prostředků, které by se mi zde podařilo získat, bych si zaplatila asistenta, stravu, ubytování, cestovní pojištění a další záležitosti s cestováním spojené.

Mým největším životním snem je navštívit Brazílii v Jižní Americe. Stále nepřestávám doufat, že se do této nádherné země podívám a své zážitky a dojmy zachytím na papír.


Pokud byste mě chtěli v současné chvíli podpořit, můžete si zakoupit některý z mých obrázků v sekci PRODEJ 


Předem velice děkuji za Vaši srdečnost a podporu.

A proč to všechno chci uskutečnit?

Chci dokázat sama sobě, že za něco ve svém životě stojím.

Chci ukázat všem – nejen lidem s podobným handicapem jako mám já, že lze dosáhnout čekoholiv, jen je potřeba se rozhodnout, jít si za tím a věřit, že to půjde.

Možná si tyto řádky jen přečtete a řeknete si, že nemá smysl nějaké holce s dětskou mozkovou obrnou a ještě k tomu na vozíku pomoci plnit sny. Ale věřte, že právě ta holka jako jsem já hledá 100x více důvodů, proč na tomto světě být a proč za svůj život bojovat.

Do dnešních dnů těch bojů nebylo málo a ráda bych viděla i to hezké, co nám naše úžasná planeta země nabízí.